Noclegi KS Budowlani – Łódź – wirtualny spacer Google

Wirtualny spacer Business View na Mapach Google
Za nami kolejny projekt – wirtualna wycieczka Google po obiekcie noclegowym w ramach programu Business View w Mapach Google. Klub Sportowy Budowlani – Łódź oferuje tanie noclegi w centrum miasta.

Zanim wykonaliśmy wirtualny spacer po “Budowlanych”, zajęliśmy się wizytówką firmy na Mapie Google. Aby uaktualnić wizytówkę starszego typu, którą posiadał Klub, do wizytówki Google Plus Lokalnie musieliśmy najpierw uzyskać do niej dostęp. Po “przejęciu” wizytówki podjęliśmy następujące działania:

  • ustawiliśmy aktualną nazwę wizytówki, mając na uwadze profil świadczonych usług oraz pozycjonowanie
    w loklanych wynikach wyszukiwania
  • dodaliśmy główne kategorie, związane z działalnością noclegową “Budowlanych”, aby ułatwić odnalezienie obiektu w wyszukiwarce Google
  • uzupełniliśmy dane teleadresowe
  • dodaliśmy godziny otwarcia
  • wstawiliśmy logo Klubu, jak zdjęcie profilowe
  • wstawiliśmy zdjęcie wnętrza pokoju, jako fotografię na okładkę
  • ustawiliśmy zdjęcie (w tym przypadku logotyp), które wyświetla się w wynikach wyszukiwania na mapie Google
  • dodaliśmy opis działalności

Tak przygotowana lokalna wizytówka Google Plus “otrzymała” wirtualny spacer Google, czyli Business View na Mapach Google. Spacer podłączony do wizytówki lokalnej, może być również udostępniony oraz wstawiony np. na Fanpagu firmy na Facebooku, jako dodatkowa zakładka. Ponadto, możemy także umieścić spacer 3d na stronie internetowej. Bez problemu dostosujemy wielkość okna wirtualnego spaceru do naszej strony internetowej z dokładnością do 1 piksela.

Poniżej wirtualny spacer po części noclegowej Klubu Sportowego Budowlani – Łódź. Kliknij tutaj, aby zobaczyć wizytówkę Google Plus Loklanie  Klubu na Mapie Google z podpiętym spacerem.


Wyświetl większą mapę

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Bursa w Sieradzu – wirtualna wycieczka Google
Panorama 3d Google po stacji benzynowej EKO-OIL w Sieradzu.
Menu
Call Now Button