O nas

„Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość.”
Jacek Walkiewicz

Wypromujemy Cię w 360 stopniach

Potrafimy opowiadać historie w 3d. I kochamy to, co robimy. Przedstawimy
Twój obiekt oraz wydarzenie w atrakcyjny sposób. W trzech wymiarach.

0

Zaangażowania w każdy
projekt

5000

Wykonanych zdjęć do
wirtualnych spacerów

1000000

Wyświetleń panoram w Mapach Google

O nas

Wirtualne spacery Google

Wirtualne wycieczki w technologii Google Street View prezentujące Twoją firmę

Wirtualne spacery 3d

W pełni interaktywne i dostosowane do Twoich potrzeb wycieczki 360

Narodziny

Po kilku latach rozwijania pasji technologicznych oraz tych związanych z szeroko rozumianym Internetem, postanowiliśmy stworzyć markę 3dtrip. W 2010 roku branża fotografii sferycznych dopiero rozwijała swoje skrzydła, co uznaliśmy za świetny moment, by zgłębić jej tajniki.

Nasz główny cel od samego początku opiera się o tworzenie wysokiej jakości materiałów oraz dostarczanie niezapomnianych doświadczeń dla użytkowników prezentacji, które tworzymy. By go zrealizować, zbieramy możliwie jak najwięcej informacji na temat założeń, oczekiwań i rezultatów, jakie dany projekt ma osiągnąć. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom usługi, jakiej oczekują.

Początek firmy tworzącej wirtualne spacery

Początek współpracy z Google

W maju 2013 roku Google wprowadził po raz pierwszy w Polsce program wirtualnych spacerów po firmach w technologii Street View. Z niekrytym entuzjazmem przystąpiliśmy do tej inicjatywy, przechodząc przez etap certyfikacji i uzyskując status Rekomendowanego Fotografa Google. Przez ostatnie kilka lat, dzięki współpracy z Google, pomogliśmy kilkuset przedsiębiorcom w Polsce i poza granicami wypromować ich lokalne firmy.

Początek działań w Mapach Google

Inwestycje nastawione na rozwój

Postęp technologiczny stwarza nowe możliwości. Zarówno ten związany ze sprzętem, jak i oprogramowaniem. Jest także nieodzownym elementem naszej branży. W 2016 roku zainwestowaliśmy w jeszcze bardziej wydajny sprzęt komputerowy, kalibrowalny sprzętowo monitor, dodatkowe magazyny pamięci, specjalistyczne oprogramowanie do fotografii sferycznej oraz grafiki komputerowej. Dzięki temu, nie tylko realizujemy projekty szybciej, ale również na wyższym poziomie.

Zakup sprzętu do firmy 3dtrip

Jesteśmy Google Trusted Verifier!

Pogłębiamy współpracę z Google. Uzyskany certyfikat Trusted Verifier potwierdza, że zapracowaliśmy sobie na zaufanie Google do tego stopnia, iż możemy oficjalnie umieszczać lokalizacje firm w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Dzięki tym uprawnieniom, jesteśmy w stanie skrócić standardowy proces weryfikacji z dwóch tygodni do zaledwie dwóch minut.

Zaufany weryfikator wizytówek Google

Wprowadzamy panoramy wideo oraz animacje 360 do social media

Użytkownicy Internetu kochają treści wideo. Z roku na rok potwierdzają to statystyki z takich serwisów jak YouTube, Facebook, Instagram, czy Linkedin. Tworzone przez nas fotografie sferyczne doskonale nadają się do wykorzystania, jako wysokiej jakości materiały wideo. Na bazie panoram 360 tworzymy dla naszych Klientów personalizowane filmy w jakości do 4k oraz efektowne animacje do social mediów. Dzięki temu, docierają oni do kolejnych odbiorców przy pomocy angażujących i wysokiej jakości treści.

Tworzenie filmów w oparciu o zdjęcia panoramiczne

Klienci o nas

Sprawdź, co klienci piszą o współpracy z nami.

Jacek Wakuluk
Jacek Wakuluk
10:14 07 Aug 23
Wielkie słowa uznania dla całego zespołu 3dtrip!Wspólnie pracowaliśmy nad stworzeniem wirtualnego spaceru po Centrum Wystawowym PRONAR w Siemiatyczach.Współpraca od samego początku układała się wzorowo - p. Seweryn sprawnie i rzeczowo odpowiadał na każde pytanie, służył radą oraz pomysłami i, co ważne, dotrzymywał wszystkich terminów. Podczas pracy p. Seweryn odznaczał się wręcz chirurgiczną precyzją i dbałością o najmniejsze detale.Efektem naszej współpracy jest ponad 160 zdjęć sferycznych połączonych w unikalny spacer wirtualny.Ze swojej strony polecam usługi Pana Seweryna każdemu, kto w nowoczesny sposób chce przedstawić nie tylko swoją firmę od wewnątrz, ale także zadbać o jej wizytówkę w sieci.
Sokółka Okna i Drzwi
Sokółka Okna i Drzwi
15:06 09 Feb 23
Podjęliśmy współpracę z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru w salonie okien i drzwi.Projekt został wykonany terminowo i na każdym etapie wszystkie nasze pytania i wątpliwości były wyjaśniane.Pan Seweryn dzielił się swoją wiedzą i podsunął nam ciekawe rozwiązania.Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę 3dtrip.Jeśli ktoś planuje wykonanie wirtualnego spaceru polecamy firmę 3dtrip i Pana Seweryna. 100% gwarantowanej satysfakcji😊
Szczepan Kubiak
Szczepan Kubiak
16:55 09 Dec 22
Karolina Ś
Karolina Ś
08:05 01 Dec 22
Z firmą 3D Trip współpracowaliśmy przy okazji tworzenia wirtualnego showroom marki REDATS w lipcu 2022 - w ramach tych działań powstał spacer 360 po siedzibie oraz wirtualna prezentacja w oparciu o technologię VR.Jak przebiegała nasza współpraca?Bardzo sprawnie 🙂 Dodam tylko, że terminy w naszym projekcie były wyjątkowo napięte. Wszystko to dlatego, że finalne efekty pracy miały być gotowe na początek września 2022 - na targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem - a sama sesja zdjęciowa miała miejsce w połowie lipca. A jakby tego było mało, sam projekt zakładał stworzenie prezentacji zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej (firma REDATS działa w 53 krajach świata), więc pracy nie brakowało.Firma 3D Trip podołała jednak wyzwaniu czasowemu - dostaliśmy produkt gotowy, dopracowany w szczegółach, słowem taki, którym bez problemu można było chwalić się na stoisku w trakcie międzynarodowych targów.Komu poleciłaby Pani nasze usługi?Każdemu właścicielowi e-commerce 🙂 A nie tylko, jak się powszechnie uważa, hotelom, restauracjom czy muzeom.Dlaczego?Bo przenosi online customer journey na zupełnie inny poziom.
Rozalia Barabas
Rozalia Barabas
11:39 18 Nov 22
Bardzo profesjonalna firma. Dobra komunikacja i przedstawienie tematu. Do tego bardzo pomocni po wykonaniu zadania.. Polecamy i na pewno użyjemy w przyszłośći.
Magłorzata Stasiak
Magłorzata Stasiak
12:06 07 Nov 22
Bardzo dziękuję Panu Sewerynowi za ogromne wsparcie i bardzo trafne wskazówki przy rozwiązaniu naszego problemu z google maps. Naprawdę bardzo nam Pan pomógł i pokazał pełny profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy Pana - ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki za pomoc 🙂
Izabella Andrzejczak
Izabella Andrzejczak
15:33 04 Nov 22
Celem wspólnych działań było wykonanie spaceru wirtualnego oraz zdjęć panoramicznych naszej spółki. Od początku współpracy tj. omówienia zakresu usługi poprzez jej wykonanie oraz dopracowanie końcowego efektu, zaangażowanie i wkład Pana Seweryna nieocenione. Wysoki profesjonalizm plus użyty sprzęt zapewniły nam to czego oczekiwaliśmy.Usługi firmy 3dtrip polecamy wszystkim, którzy chcieliby w sposób nowatorski zaprezentować swoją firmę.
arkadiusz wawrzyniak
arkadiusz wawrzyniak
08:55 07 Jul 22
Pełen profesjonalizm !! Polecam wysoka jakość usług świadczona przez tego Pana
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
16:16 14 May 22
Profesjonalista w każdym detalu ,miła obsługa i współpraca . Efekty końcowe rewelacyjne i wspaniałe
Klaudyna Desperat
Klaudyna Desperat
16:23 13 Apr 22
Firma 3D trip przygotowywała spacer dla Domu Kultury Praga - po drugiej siedzibie w Pałacyku Konopackiego. W spacerze udało się zamieścić wiele punktów interaktywnych. Współpraca przebiegała sprawnie. Oprócz spaceru otrzymaliśmy dodatkowo zdjęcia i animacje. Polecamy!
Łukasz Banach
Łukasz Banach
14:47 29 Nov 21
Skorzystaliśmy z usług Pana Seweryna, bo zależało nam na jak najlepszym zaprezentowaniu naszej przychodni potencjalnym klientom. Spacer 3D okazał się strzałem w dziesiątkę. Aplikacja działa płynnie, jest łatwa w obsłudze, a prezentowane w niej treści wyglądają bardzo dobrze. Oprócz samego spaceru otrzymaliśmy jeszcze sporo innych dodatkowych elementów, które wzbogaciły naszą wizytówkę na Googlach, czy też stronę www. Sama współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Oprócz samego spaceru Pan Seweryn dodatkowo udzielił nam jeszcze kilku bezcennych porad. Polecamy usługi Pana Seweryna każdemu komu zależy na profesjonalnym zaprezentowaniu swojego biznesu w internecie (elegancko i nietuzinkowo). Jeszcze raz dziękujemy (również za książkę) i pozdrawiamy.
OSK OSK
OSK OSK
09:37 07 Oct 21
Z firmą 3dtrip mieliśmy przyjemność współpracować po raz kolejny. I tym razem się nie zawiedliśmy. Wirtualny spacer jak i animacje i zdjęcia, wyszły rewelacyjnie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Seweryna!
js_loader
Fotografia

Seweryn Pietrucha

CEO

Rekomendowany Fotograf Google, entuzjasta rozwiązań interaktywnych, specjalista ds. lokalizacji Google Moja Firma

Sprawdź możliwości technologii 3d!

Call Now Button