O nas

„Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość.”
Jacek Walkiewicz

Wypromujemy Cię w 360 stopniach

Potrafimy opowiadać historie w 3d. I kochamy to, co robimy. Przedstawimy
Twój obiekt oraz wydarzenie w atrakcyjny sposób. W trzech wymiarach.

0

Zaangażowania w każdy
projekt

5000

Wykonanych zdjęć do
wirtualnych spacerów

1000000

Wyświetleń panoram w Mapach Google

O nas

Wirtualne spacery Google

Wirtualne wycieczki w technologii Google Street View prezentujące Twoją firmę

Wirtualne spacery 3d

W pełni interaktywne i dostosowane do Twoich potrzeb wycieczki 360

Narodziny

Po kilku latach rozwijania pasji technologicznych oraz tych związanych z szeroko rozumianym Internetem, postanowiliśmy stworzyć markę 3dtrip. W 2010 roku branża fotografii sferycznych dopiero rozwijała swoje skrzydła, co uznaliśmy za świetny moment, by zgłębić jej tajniki.

Nasz główny cel od samego początku opiera się o tworzenie wysokiej jakości materiałów oraz dostarczanie niezapomnianych doświadczeń dla użytkowników prezentacji, które tworzymy. By go zrealizować, zbieramy możliwie jak najwięcej informacji na temat założeń, oczekiwań i rezultatów, jakie dany projekt ma osiągnąć. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom usługi, jakiej oczekują.

Początek firmy tworzącej wirtualne spacery

Początek współpracy z Google

W maju 2013 roku Google wprowadził po raz pierwszy w Polsce program wirtualnych spacerów po firmach w technologii Street View. Z niekrytym entuzjazmem przystąpiliśmy do tej inicjatywy, przechodząc przez etap certyfikacji i uzyskując status Rekomendowanego Fotografa Google. Przez ostatnie kilka lat, dzięki współpracy z Google, pomogliśmy kilkuset przedsiębiorcom w Polsce i poza granicami wypromować ich lokalne firmy.

Początek działań w Mapach Google

Inwestycje nastawione na rozwój

Postęp technologiczny stwarza nowe możliwości. Zarówno ten związany ze sprzętem, jak i oprogramowaniem. Jest także nieodzownym elementem naszej branży. W 2016 roku zainwestowaliśmy w jeszcze bardziej wydajny sprzęt komputerowy, kalibrowalny sprzętowo monitor, dodatkowe magazyny pamięci, specjalistyczne oprogramowanie do fotografii sferycznej oraz grafiki komputerowej. Dzięki temu, nie tylko realizujemy projekty szybciej, ale również na wyższym poziomie.

Zakup sprzętu do firmy 3dtrip

Jesteśmy Google Trusted Verifier!

Pogłębiamy współpracę z Google. Uzyskany certyfikat Trusted Verifier potwierdza, że zapracowaliśmy sobie na zaufanie Google do tego stopnia, iż możemy oficjalnie umieszczać lokalizacje firm w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Dzięki tym uprawnieniom, jesteśmy w stanie skrócić standardowy proces weryfikacji z dwóch tygodni do zaledwie dwóch minut.

Zaufany weryfikator wizytówek Google

Wprowadzamy panoramy wideo oraz animacje 360 do social media

Użytkownicy Internetu kochają treści wideo. Z roku na rok potwierdzają to statystyki z takich serwisów jak YouTube, Facebook, Instagram, czy Linkedin. Tworzone przez nas fotografie sferyczne doskonale nadają się do wykorzystania, jako wysokiej jakości materiały wideo. Na bazie panoram 360 tworzymy dla naszych Klientów personalizowane filmy w jakości do 4k oraz efektowne animacje do social mediów. Dzięki temu, docierają oni do kolejnych odbiorców przy pomocy angażujących i wysokiej jakości treści.

Tworzenie filmów w oparciu o zdjęcia panoramiczne

Klienci o nas

Sprawdź, co klienci piszą o współpracy z nami.

Magłorzata Stasiak
Magłorzata Stasiak
12:06 07 Nov 22
Bardzo dziękuję Panu Sewerynowi za ogromne wsparcie i bardzo trafne wskazówki przy rozwiązaniu naszego problemu z google maps. Naprawdę bardzo nam Pan pomógł i pokazał pełny profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy Pana - ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki za pomoc 🙂
Izabella Andrzejczak
Izabella Andrzejczak
15:33 04 Nov 22
Celem wspólnych działań było wykonanie spaceru wirtualnego oraz zdjęć panoramicznych naszej spółki. Od początku współpracy tj. omówienia zakresu usługi poprzez jej wykonanie oraz dopracowanie końcowego efektu, zaangażowanie i wkład Pana Seweryna nieocenione. Wysoki profesjonalizm plus użyty sprzęt zapewniły nam to czego oczekiwaliśmy.Usługi firmy 3dtrip polecamy wszystkim, którzy chcieliby w sposób nowatorski zaprezentować swoją firmę.
arkadiusz wawrzyniak
arkadiusz wawrzyniak
08:55 07 Jul 22
Pełen profesjonalizm !! Polecam wysoka jakość usług świadczona przez tego Pana
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
16:16 14 May 22
Profesjonalista w każdym detalu ,miła obsługa i współpraca . Efekty końcowe rewelacyjne i wspaniałe
Klaudyna Desperat
Klaudyna Desperat
16:23 13 Apr 22
Firma 3D trip przygotowywała spacer dla Domu Kultury Praga - po drugiej siedzibie w Pałacyku Konopackiego. W spacerze udało się zamieścić wiele punktów interaktywnych. Współpraca przebiegała sprawnie. Oprócz spaceru otrzymaliśmy dodatkowo zdjęcia i animacje. Polecamy!
Łukasz Banach
Łukasz Banach
14:47 29 Nov 21
Skorzystaliśmy z usług Pana Seweryna, bo zależało nam na jak najlepszym zaprezentowaniu naszej przychodni potencjalnym klientom. Spacer 3D okazał się strzałem w dziesiątkę. Aplikacja działa płynnie, jest łatwa w obsłudze, a prezentowane w niej treści wyglądają bardzo dobrze. Oprócz samego spaceru otrzymaliśmy jeszcze sporo innych dodatkowych elementów, które wzbogaciły naszą wizytówkę na Googlach, czy też stronę www. Sama współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Oprócz samego spaceru Pan Seweryn dodatkowo udzielił nam jeszcze kilku bezcennych porad. Polecamy usługi Pana Seweryna każdemu komu zależy na profesjonalnym zaprezentowaniu swojego biznesu w internecie (elegancko i nietuzinkowo). Jeszcze raz dziękujemy (również za książkę) i pozdrawiamy.
OSK OSK
OSK OSK
09:37 07 Oct 21
Z firmą 3dtrip mieliśmy przyjemność współpracować po raz kolejny. I tym razem się nie zawiedliśmy. Wirtualny spacer jak i animacje i zdjęcia, wyszły rewelacyjnie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Seweryna!
TOPMET LIGHT
TOPMET LIGHT
07:48 18 Aug 21
Współpraca z 3Dtrip.pl to od początku historia dobrej komunikacji, optymalnych rozwiązań i korzystnych cen za usługi.Pan Seweryn był gotowy spełnić każdą naszą potrzebę, reagował szybko, wprowadzał rozwiązania skutecznie.Jako firma TOPMET jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i bardzo polecamy 3Dtrip.pl
Marceli Gawryś
Marceli Gawryś
20:11 11 Jul 21
Szybko sprawnie i profesjonalnie
Damian Radowicz
Damian Radowicz
06:53 03 May 21
Szczerze polecam! Skontaktowałem się w sprawie stworzenia spaceru wirtualnego, nie znając się szczegółowo na temacie. Pan Seweryn błyskawicznie się ze mną skontaktował, wysłuchał, poznał oczekiwania i do Tego zaproponował rozwiązania. Był merytoryczny, a przy Tym otwarty na potrzeby. Umówione spotkania były wcześniej potwierdzanie i punktualnie rozpoczynane (KAŻDE!) Dbałość o szczegóły chirurgiczna, zadowolenie na koniec ogromne! Widać szczerą chęć pomocy i przekazania maksimum jakości! Polecam Tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, przygotowanie, dobrą organizacje i efekty!
SKYLEVEL
SKYLEVEL
14:58 20 Apr 21
Współpracowaliśmy wspólnie z Panem Sewerynem przy wielu projektach. Wybitnie uzdolniony i pracowity człowiek. Efekty jego pracy są niesamowite. Liczy się najmniejszy detal. Serdecznie polecam każdemu współpracę z firmą 3dtrip.
Da Mian
Da Mian
15:24 09 Mar 21
Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm i szybki termin realizacji.
js_loader
Fotografia

Seweryn Pietrucha

CEO

Rekomendowany Fotograf Google, entuzjasta rozwiązań interaktywnych, specjalista ds. lokalizacji Google Moja Firma

Sprawdź możliwości technologii 3d!

Call Now Button