Wirtualny spacer Google

Zaproś Klientów na wirtualną wycieczkę po Twojej Firmie

Wirtualny spacer Google – oryginalna i niekończąca się promocja Twojego biznesu 24/7/365, za którą płacisz tylko raz! Twój lokal będzie wyróżniony w w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Wirtualny spacer to najlepsza forma prezentacji Twojej firmy w Internecie!

  • Niezawodna technologia Google, dzięki której Twoją firmę zobaczy każdy – bez względu na urządzenie czy przeglądarkę.
  • Wirtualna wycieczka Google jest połączona z wizytówką Twojego biznesu w Google, co przekłada się na większą liczbę wyświetleń i zaangażowanie klientów. Poznaj pełnię możliwości wirtualnego spaceru Google Street View. 
  • Brak abonamentu lub cyklicznych opłat – płacisz tylko raz. Za zdjęcia.
  • Pomożemy Ci umieścić wirtualny spacer Google na stronie internetowej oraz na Facebooku.
  • Profesjonalne fotografie panoramiczne – wysokiej jakości materiały wzmacniające wizerunek i zaufanie do Twojej marki.
  • Wirtualne spacery Google pozwalają zapoznać się z Twoją firmą bez wychodzenia z domu.

Wirtualna wizytówka Twojej firmy w technologii Google Street View

Dla nich liczy się pierwsze wrażenie – dopilnuj, żeby było dobre.

Wizytówki Google zawierające wirtualny spacer Google Street View generują dwukrotnie większe zainteresowanie!

Aż tyle lokalnych zapytań do Google na mobile kończy się wizytą w firmie lub połączeniem telefonicznym w ciągu 24 godzin!

Blisko 100 procent konsumentów poszukuje lokalnych firm za pośrednictwem Internetu!

Wirtualne spacery Google to dodatkowe możliwość prezentacji dodatkowych walorów wnętrza budynku. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wirtualnych spacerów Google pozwoli na dokładne zaplanowanie wycieczki. Rekomendowany fotograf Google wykona dokładny spacer z wyszczególnieniem wszystkich ważnych elementów widoku. Skorzystaj z pełnej technologii Google Street View.

Wirtualne spacery Google

Zobacz realizacje wykonane przez 3dtrip

Sprawdź spacery wirtualne Google, które już wykonaliśmy dla naszych klientów. Daj się poznać swoim klientom za pomocą nowych technologii. Jest tylko jedna szansa, by zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Wirtualny spacer Google Street View Trusted

Widoczny i dostępny wszędzie tam, gdzie zaglądają Twoi klienci. Wirtualny spacer jest przygotowywany przez rekomendowanego fotografa Google. Bądź dobrze widoczny na mapach Google.

Wizytówka Google

Zwiększ widoczność Twojej firmy w mapach Google. Wykorzystaj pełnię możliwości wirtualnego spaceru Google.

Strona internetowa

Wprowadź na swoją stronę nową funkcjonalność. Dzięki wirtualnemu spacerowi Google klienci będą mieć możliwość dokładnego obejrzenia oferowanych produktów.

Strona na facebooku

Wirtualne spacery Google to również dodatkowe możliwości do wykorzystania w mediach społecznościowych. Wykorzystaj w pełni technologię wirtualnego spaceru!

Zamów wycenę wirtualnego spaceru Google! Przygotujemy ją w 24h. BEZPŁATNIE!

Wirtualny spacer Google

Dostęp na każdym urządzeniu

Gwarantujemy, że wirtualną wycieczkę Google po Twojej firmie naszej produkcji zobaczy każdy – bez względu na przeglądarkę czy rodzaj urządzenia, z którego korzysta. Technologia doskonale spisuje się na urządzeniach mobilnych!

Komputer

Urządzenia mobilne

VR – wirtualna rzeczywistość

Cena

Ile kosztuje wirtualny spacer na wizytówkę Google?

Każda firma jest unikalna, dlatego wirtualny spacer Google wyceniamy w oparciu m.in. o wielkość obiektu oraz liczbę miejsc i pomieszczeń do zaprezentowania na wirtualnej wycieczce. Najmniejsze projekty wirtualnych spacerów w technologii Google Street View realizujemy od 950 zł netto.

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Płacisz tylko raz za zdjęcia. Nie ma żadnego abonamentu.

Tak, oczywiście. Pomożemy Ci wbudować wirtualną wycieczkę na wskazaną stronę www. Przekażemy także niezbędne informacje, jak krok po kroku wysłać bezpośredni link do wirtualnego spaceru w mailu oraz na Facebooku.

Tak, naturalnie. Z chęcią podpowiemy, bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu oraz tysiącach wykonanych zdjęć panoramicznych, które pomieszczenia oraz przestrzenie warto pokazać klientom w 360 stopniach.

Tak! Zawsze trzymamy się ustalonego budżetu. Jeśli okaże się, że niedoszacowaliśmy nakładu pracy, bierzemy to na siebie.

Tak, oczywiście! Zdjęcia są Twoje.

Tak. Posiadamy specjalne uprawnienia Google Trusted Verifier. Dzięki nim nie tylko utworzymy, ale również zweryfikujemy Twoją firmę w Mapach Google. Zaoszczędzimy również Twój czas – cała operacja potrwa maksymalnie 10 minut – zamiast dwóch tygodni.

Nie. Zależy nam jednak, by był posprzątany i gotowy na przyjęcie ważnego klienta. Pragniemy, by nasz wirtualny spacer prezentował Twoją firmę w jak najbardziej korzystny sposób.

Około 90 minut dla lokalu o powierzchni do 100 m2.

Po 5 – 7 dniach roboczych dla obiektu o powierzchni do 100 m2.

Tak, z pełną stawką 23%.

Nasze kompetencje są poparte wieloletnim doświadczeniem i potwierdzone przez Google

Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Rekomendowany fotograf dokładnie zaplanuje cały wirtualny spacer.

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych zdjęć panoramicznych i wirtualnych spacerów w wysokiej jakości

Posiadamy certyfikat rekomendowanego fotografa Google od samego początku programu Street View dla firm w Polsce od 2013 roku

Logotyp zaufanego weryfikatora wizytówek firmowych w Mapach Google

Posiadamy certyfikat Trusted Verifier, dzięki któremu oficjalnie umieszczamy firmy w Mapach Google w ciągu 2 minut, zamiast 2 tygodni

Napisaliśmy pierwszą w Polsce książkę nt. wizytówek Google

Nasze zdęcia obejrzano już ponad 1.8 miliona razy w Mapach Gogle

Opinie o wykonanych wirtualnych spacerach Google

Przeczytaj, co o współpracy z nami sądzą nasi biznesowi partnerzy.

Wielkie słowa uznania dla całego zespołu 3dtrip!Wspólnie pracowaliśmy nad stworzeniem wirtualnego spaceru po Centrum Wystawowym PRONAR w Siemiatyczach.Współpraca od samego początku układała się wzorowo - p. Seweryn sprawnie i rzeczowo odpowiadał na każde pytanie, służył radą oraz pomysłami i, co ważne, dotrzymywał wszystkich terminów. Podczas pracy p. Seweryn odznaczał się wręcz chirurgiczną precyzją i dbałością o najmniejsze detale.Efektem naszej współpracy jest ponad 160 zdjęć sferycznych połączonych w unikalny spacer wirtualny.Ze swojej strony polecam usługi Pana Seweryna każdemu, kto w nowoczesny sposób chce przedstawić nie tylko swoją firmę od wewnątrz, ale także zadbać o jej wizytówkę w sieci.
Jacek Wakuluk
Jacek Wakuluk
10:14 07 Aug 23
Podjęliśmy współpracę z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru w salonie okien i drzwi.Projekt został wykonany terminowo i na każdym etapie wszystkie nasze pytania i wątpliwości były wyjaśniane.Pan Seweryn dzielił się swoją wiedzą i podsunął nam ciekawe rozwiązania.Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę 3dtrip.Jeśli ktoś planuje wykonanie wirtualnego spaceru polecamy firmę 3dtrip i Pana Seweryna. 100% gwarantowanej satysfakcji😊
Sokółka Okna i Drzwi
Sokółka Okna i Drzwi
15:06 09 Feb 23
Szczepan Kubiak
Szczepan Kubiak
16:55 09 Dec 22
Z firmą 3D Trip współpracowaliśmy przy okazji tworzenia wirtualnego showroom marki REDATS w lipcu 2022 - w ramach tych działań powstał spacer 360 po siedzibie oraz wirtualna prezentacja w oparciu o technologię VR.Jak przebiegała nasza współpraca?Bardzo sprawnie 🙂 Dodam tylko, że terminy w naszym projekcie były wyjątkowo napięte. Wszystko to dlatego, że finalne efekty pracy miały być gotowe na początek września 2022 - na targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem - a sama sesja zdjęciowa miała miejsce w połowie lipca. A jakby tego było mało, sam projekt zakładał stworzenie prezentacji zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej (firma REDATS działa w 53 krajach świata), więc pracy nie brakowało.Firma 3D Trip podołała jednak wyzwaniu czasowemu - dostaliśmy produkt gotowy, dopracowany w szczegółach, słowem taki, którym bez problemu można było chwalić się na stoisku w trakcie międzynarodowych targów.Komu poleciłaby Pani nasze usługi?Każdemu właścicielowi e-commerce 🙂 A nie tylko, jak się powszechnie uważa, hotelom, restauracjom czy muzeom.Dlaczego?Bo przenosi online customer journey na zupełnie inny poziom.
Karolina Ś
Karolina Ś
08:05 01 Dec 22
Bardzo profesjonalna firma. Dobra komunikacja i przedstawienie tematu. Do tego bardzo pomocni po wykonaniu zadania.. Polecamy i na pewno użyjemy w przyszłośći.
Rozalia Barabas
Rozalia Barabas
11:39 18 Nov 22
Bardzo dziękuję Panu Sewerynowi za ogromne wsparcie i bardzo trafne wskazówki przy rozwiązaniu naszego problemu z google maps. Naprawdę bardzo nam Pan pomógł i pokazał pełny profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy Pana - ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki za pomoc 🙂
Magłorzata Stasiak
Magłorzata Stasiak
12:06 07 Nov 22
Celem wspólnych działań było wykonanie spaceru wirtualnego oraz zdjęć panoramicznych naszej spółki. Od początku współpracy tj. omówienia zakresu usługi poprzez jej wykonanie oraz dopracowanie końcowego efektu, zaangażowanie i wkład Pana Seweryna nieocenione. Wysoki profesjonalizm plus użyty sprzęt zapewniły nam to czego oczekiwaliśmy.Usługi firmy 3dtrip polecamy wszystkim, którzy chcieliby w sposób nowatorski zaprezentować swoją firmę.
Izabella Andrzejczak
Izabella Andrzejczak
15:33 04 Nov 22
Pełen profesjonalizm !! Polecam wysoka jakość usług świadczona przez tego Pana
arkadiusz wawrzyniak
arkadiusz wawrzyniak
08:55 07 Jul 22
Profesjonalista w każdym detalu ,miła obsługa i współpraca . Efekty końcowe rewelacyjne i wspaniałe
Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
16:16 14 May 22
Firma 3D trip przygotowywała spacer dla Domu Kultury Praga - po drugiej siedzibie w Pałacyku Konopackiego. W spacerze udało się zamieścić wiele punktów interaktywnych. Współpraca przebiegała sprawnie. Oprócz spaceru otrzymaliśmy dodatkowo zdjęcia i animacje. Polecamy!
Klaudyna Desperat
Klaudyna Desperat
16:23 13 Apr 22
Skorzystaliśmy z usług Pana Seweryna, bo zależało nam na jak najlepszym zaprezentowaniu naszej przychodni potencjalnym klientom. Spacer 3D okazał się strzałem w dziesiątkę. Aplikacja działa płynnie, jest łatwa w obsłudze, a prezentowane w niej treści wyglądają bardzo dobrze. Oprócz samego spaceru otrzymaliśmy jeszcze sporo innych dodatkowych elementów, które wzbogaciły naszą wizytówkę na Googlach, czy też stronę www. Sama współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Oprócz samego spaceru Pan Seweryn dodatkowo udzielił nam jeszcze kilku bezcennych porad. Polecamy usługi Pana Seweryna każdemu komu zależy na profesjonalnym zaprezentowaniu swojego biznesu w internecie (elegancko i nietuzinkowo). Jeszcze raz dziękujemy (również za książkę) i pozdrawiamy.
Łukasz Banach
Łukasz Banach
14:47 29 Nov 21
Z firmą 3dtrip mieliśmy przyjemność współpracować po raz kolejny. I tym razem się nie zawiedliśmy. Wirtualny spacer jak i animacje i zdjęcia, wyszły rewelacyjnie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Seweryna!
OSK OSK
OSK OSK
09:37 07 Oct 21
Współpraca z 3Dtrip.pl to od początku historia dobrej komunikacji, optymalnych rozwiązań i korzystnych cen za usługi.Pan Seweryn był gotowy spełnić każdą naszą potrzebę, reagował szybko, wprowadzał rozwiązania skutecznie.Jako firma TOPMET jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i bardzo polecamy 3Dtrip.pl
TOPMET LIGHT
TOPMET LIGHT
07:48 18 Aug 21
Szybko sprawnie i profesjonalnie
Marceli Gawryś
Marceli Gawryś
20:11 11 Jul 21
Szczerze polecam! Skontaktowałem się w sprawie stworzenia spaceru wirtualnego, nie znając się szczegółowo na temacie. Pan Seweryn błyskawicznie się ze mną skontaktował, wysłuchał, poznał oczekiwania i do Tego zaproponował rozwiązania. Był merytoryczny, a przy Tym otwarty na potrzeby. Umówione spotkania były wcześniej potwierdzanie i punktualnie rozpoczynane (KAŻDE!) Dbałość o szczegóły chirurgiczna, zadowolenie na koniec ogromne! Widać szczerą chęć pomocy i przekazania maksimum jakości! Polecam Tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, przygotowanie, dobrą organizacje i efekty!
Damian Radowicz
Damian Radowicz
06:53 03 May 21
Współpracowaliśmy wspólnie z Panem Sewerynem przy wielu projektach. Wybitnie uzdolniony i pracowity człowiek. Efekty jego pracy są niesamowite. Liczy się najmniejszy detal. Serdecznie polecam każdemu współpracę z firmą 3dtrip.
SKYLEVEL
SKYLEVEL
14:58 20 Apr 21
Przygotowane wirtualne oprowadzanie po zabytkowych kościołach drewnianych wyróżniało się wysoką precyzją i profesjonalizmem. Zlecone zadanie wykonane zostało terminowo, a współpraca układała się wzorcowo. Pan Seweryn każdorazowo wykazywał się pełnym zawodowstwem i praktycznym podejściem do planowanego przedsięwzięcia. W związku z powyższym mogę polecić osobę Pana Seweryna Pietruchę i firmę 3Dtrip jako partnera godnego zaufania.
Marcin Król
Marcin Król
14:57 27 Jan 21
Bardzo dziękujemy ekipie 3dtrip za realizację projektu spaceru wirtualnego oraz filmu promocyjnego naszej hartowni. Świetny kontakt, organizacja oraz doradztwo od pierwszych spotkań w czasie przygotowań, aż po samą realizację. Zlecenie wykonane z pasją co w rezultacie dało świetny efekt. Gorąco polecam 🙂
Ewelina Lechowska
Ewelina Lechowska
07:02 27 Jan 21
Rewelacyjnie wykonana usługa. Zarówno jeśli chodzi o jakość, cenę jak i terminowość. Pięć gwiazdek w każdym z tych zakresów.
Przemysław Szajek
Przemysław Szajek
07:46 21 Jan 21
Współpracowaliśmy z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru dla Szkoły Języków Obcych - English Best. Pan Seweryn oprócz tego że wykonał wspaniały projekt wirtualnego spaceru, to dodatkowo udzielił nam wiele cennych wskazówek i pomógł rozwiązać wiele kwestii. Dodatkowo otrzymaliśmy w pakiecie wiele wspaniałych zdjęć i animacji.Serdecznie polecam tego przedsiębiorcę z firmy 3dtrip 🙂
Mariusz Lipok
Mariusz Lipok
21:48 17 Dec 20
Zdecydowanie na plus . Bardzo polecam profesjonalne podejscie do klienat szybka realizacji 100% zadowolenia. Jak panoramy wirtualne to tylko u Seweryna Pietrucha 😄😄😄😄
Kamil Jabłoński
Kamil Jabłoński
11:30 20 Nov 20
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Sewerynem. Pełen profesjonalizm od samego początku. Miły i bardzo dobry kontakt, dzięki czemu współpraca była bez jakichkolwiek zarzutów. Spacer wirtualny, zdjęcia oraz pomoc w wizytówce w google na wzorowym poziomie. Jeszcze raz serdecznie polecamy, pozdrawiamy i życzmy samych zadowolonych klientów, bo tacy tylko zapewne będą. 🙂
Hotelik Bej
Hotelik Bej
23:02 05 Sep 20
Nasze zgromadzenie zakonne zleciło firmie wykonanie spaceru wirtualnego po zespole parkowo pałacowym. Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy. Pełen profesjonalizm, otwartość na wszelkie sugestie, przejrzystość oferty, przystępna cena i w rezultacie, w naszej ocenie, ciekawy spacer.
Dorota Paciorek
Dorota Paciorek
07:31 18 Aug 20
Pełen profesjonalizm! Od momentu rozpoczęcia rozmów do finalizacji zlecenia. Znalezienie takiego specjalisty to pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. I pozostanie pragnienie, żeby w innych branżach trafiali się tacy ludzie 😉
Inanimate Being
Inanimate Being
12:10 13 Aug 20
Rzetelne doradztwo, fachowość, punktualność to cechy opisujące współpracę z firmą 3dtrip. Polecam!
Sylwia Tylińska
Sylwia Tylińska
13:33 16 Jun 20
Profesjonalne podejście do tematu. Świetny kontakt z Panem Sewerynem . Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Polecam współpracę.
janmedic
janmedic
14:12 17 Feb 20
Z firmą 3dtrip.pl miałem przyjemność współpracować już kilka razy. Seweryn Pietrucha to doświadczony profesjonalista. Ostatni nasz wspólny projekt składał się z ponad 100 panoram sferycznych, które zostały ubrane w spacer wirtualny promujący walory turystyczne. Przy współpracy z Sewerynem cenię sobie rzetelność, cierpliwość, terminowość oraz fachową wiedzę. Zawsze jestem pewien, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu, co przekłada się na efekt realizacji. Polecam usługi firmy 3dtrip.pl jako profesjonalnej i rzetelnej.
Bardzo miła i solidna obsługa. Efekt końcowy pracy zachwycający począwszy od jakości graficznej po szybkość obsługi. Napewno skorzystam z usług niejednokrotnie a napewno będę polecał wszystkim znajomym. Serdecznie pozdrawiam.
Pawel Wnuczko
Pawel Wnuczko
06:09 28 Jan 20
Rewelacyjny kontakt, pełne profesionalizmu podejście do współpracy. Spacer wirtualny i fotografie spełniają wszelkie oczekiwania. Terminowość i fachowość to mocne strony firmy 3dtrip. Polecam każdemu, kto w sposób wyjątkowy chce zaprezentować swoją działalność.
Kamil Dyla
Kamil Dyla
17:49 15 Dec 19
Współpracowaliśmy z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru po biurowcu firmy TME. Pan Seweryn był niezwykle pomocny i podsunął nam wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań. Stworzony przez firmę spacer spełnia nasze wszystkie oczekiwania, uzyskaliśmy także pełne wsparcie w zakresie implementacji spaceru na stronę internetową oraz wszystkie wskazówki dotyczące możliwości wykorzystania spaceru. Na naszą prośbę, spacer został przygotowany w 3 wersjach językowych. W pakiecie otrzymaliśmy także komplet krótkich filmów, animacji i trójwymiarowych zdjęć do wykorzystania w naszych mediach. Współpraca przebiegła niezwykle sprawnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam współpracę z firmą 3dtrip.
Pan Seweryn wykonał w sali zabaw Inca Play spacer wirtualny oraz sesję wnętrz, bardzo dziękujemy ! spacer 3d oraz zdjęcia wyszyły naprawdę pięknie! Współpraca przebiegła sprawie, a pan Seweryn wykazał się profesjonalizmem :)Serdecznie polecamy 🙂
Inca Play
Inca Play
09:45 06 Sep 19
Firma wykonała dla nas spacer wirtualny po wnętrzu salonu. Współpraca z Panem Sewerynem zawsze jest na wysokim poziomie. Spacer został wykonany profesjonalnie, dokładnie, szczegółowo, po prostu fachowo! Firma godna polecenia!!!
Iza B
Iza B
13:55 22 Jan 19
Podpisałem umowę z firmą 3dtrip na stworzenie spaceru wirtualnego wewnątrz Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi Łódź Widzew. Jednocześnie zostały też wykonane zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz lokalu. Działania te miały na celu wypromowanie Instytutu i pozyskanie nowych klientów. Współpraca z firmą 3dtrip przebiegała bardzo dobrze, wszystkie zaplanowane działania zostały wykonane zgodnie z umową. Dodatkowo zostaliśmy przeszkolenie z obsługi konta na Google oraz otrzymaliśmy instrukcje umieszczenia spaceru na tym koncie oraz na Facebooku. Polecam firmę 3dtrip wszystkim tym, którzy chcą wypromować swoją firmę w Internecie. Firma ta jest godna polecenia, szybko i sprawnie wykonuje powierzone im zadanie !!!!
Yasumi Łódź Widzew
Yasumi Łódź Widzew
19:02 20 Jan 19
Bardzo profesjonalne podejście do klienta! Szybko i rzetelnie wykonana usługa, bardzo miły kontakt. Polecam serdecznie spacery 3D i pomoc w wizytówkach google.
Justyna Pruszyńska
Justyna Pruszyńska
17:10 07 Jan 19
Wirtualny spacer Super robota, profesjonalne podejście do wszystkich nawet maluteńkich szczegółów i do tego z pełnym spokojem. Polecam wszystkim usługi tej firmy w 100%.Pozdrawiam Tomasz Golda
Kominki GOLD-KOM
Kominki GOLD-KOM
08:43 21 Oct 18
Firma 3dtrip została zatrudniona do stworzenia wirtualnego spaceru wewnątrz lokalu oraz sesji fotograficznej wnętrz. Wzorowa współpraca! Przed wykonaniem usługi zostały ustalone wszelkie wymagania i szczegóły. Realizacja zlecenia bardzo szybka i profesjonalna. Polecam wszystkim którym zależy na pokazaniu co kryje się za zamkniętymi drzwiami. Świetna sprawa dla agentów nieruchomości!
Marek Najkowski
Marek Najkowski
12:54 07 Aug 18
Wirtualny spacer zrealizowany przez Firmę 3dtrip przerósł nasze oczekiwania. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność.Gorąco polecam!
Agnieszka Gil
Agnieszka Gil
13:54 11 Jul 18
pełen profesjonalizm pod każdym względem
Jan Szabelski
Jan Szabelski
19:45 16 May 18
Taka współpraca to przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu wirtualnego spaceru. Seweryn był otwarty na nasze pomysły i wspólnie udało nam się osiągnąć zamierzony cel -spacer wirtualny w formie konkursu. Praca z profesjonalistami się opłaca. Dodatkowo szkolenie z obsługi wizytówki Google przeprowadzone w miłej atmosferze. Cenne rady i wskazówki. Polecamy!
ŁOWCY BLASKU
ŁOWCY BLASKU
06:57 04 Apr 18
Współpracowałem z Sewerynem i marką 3dtrip w ramach realizacji wirtualnego spaceru dla łódzkiego oddziału Fundacji Twój StartUp.Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy jak i z samego przebiegu współpracy. Seweryn jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa - na początek dał mi masę wskazówek jak przygotować lokal do zdjęć, następnie zrealizował sesję dokładnie w umówionym terminie, a przy oddaniu spaceru przeprowadził mi i mojemu zespołowi kompleksowe szkolenie z obsługi wizytówki w Google.Mogę polecić współpracę z Sewerynem każdemu, kto szanuje swój czas oraz oczekuje od partnerów biznesowych profesjonalnego podejścia do pracy.
Grzegorz Cota
Grzegorz Cota
09:22 01 Feb 18
Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam
M S
M S
08:44 11 Dec 17
Szukałem firmy, która w profesjonalny sposób z optymalnym zaangażowaniem wykona elegancki wirtualny spacer i zdjęcia mojej firmy wraz z dojazdem do niej. Współpraca przebiegła wzorowo i z pięknym efektem. Polecam usługi firmy 3dtrip każdej firmie, która chce odpowiednio wyeksponować swoją wizytówkę w przeglądarce Google oraz mieć piękne zdjęcia swojej siedziby wraz ze spacerem i instrukcją użytkowania w/w rzeczy.
Marcin Dzido
Marcin Dzido
18:20 30 Nov 17
Pan Seweryn przeprowadził szkolenie dla mojej firmy ze zdobywania rekomendacji przy pomocy wizytówki Google. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Otrzymaliśmy materiały przygotowanie specjalnie dla nas, które bardzo ułatwią nam zdobywanie opinii od naszych klientów. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na współpracę z Panem Sewerynem i rekomenduję go jako prawdziwego profesjonalistę.
Marek Wozniakowski
Marek Wozniakowski
09:08 20 Nov 17
Piękne zdjęcia. Sprawna współpraca
Anita Gudaś
Anita Gudaś
11:47 16 Nov 17
Świetna współpraca i bardzo szybki czas realizacji. Seweryn pomógł w wyjątkowo trudnej sytuacji gdy inna firma mimo ustalonego terminu i podpisanej umowy na godzinę przed planowaną sesją przysłała wiadomość że z przyczyn od niej niezależnych nie będą mogli jej zrealizować!!! Na szczęście udało się wyszukać w Internecie rzetelną firmę taką jak 3dtrip.plJeszcze raz dziękuję za pomoc i sprawną realizację oraz pomoc w personalizacji profilu Google oraz Facebook pod kątem naszego spaceruPolecam współpracę
Rafał Górski
Rafał Górski
07:11 26 Oct 17
Latami szukałam fotografa wnętrz, który potrafiłby oddać realizowane przez nas projekty w sposób profesjonalny.Współpraca z 3dtrip to prawdziwa przyjemność.Seweryn Pietrucha ma niesamowite oko i potrafi złapać wnętrze z najlepszej strony, oddać wszystkie ważne dla nas szczegóły w najlepszych możliwych kadrach, a nawet bezproblemowo poprawić np. dekoracje niepasujące do projektu. ;)Owoce sesji obrobione w sposób profesjonalny trafiają do nas po prostu błyskawicznie.Regularnie, spokojni o efekt końcowy zamawiamy sesje zdjęciowe i spacery wirtualne realizowanych przez pracownię MIOKO projektów.Właściciel 3dtrip jest prawdziwym pasjonatem i do każdego zlecenia podchodzi w sposób profesjonalny.Szczerze polecam współpracę nie tylko architektom wnętrz.
Anna Olszewska
Anna Olszewska
18:05 13 Oct 17
Bardzo udana współpraca. Profesjonalna realizacja i elastyczność. Polecam
Magdalena Kuzniecow
Magdalena Kuzniecow
08:53 07 Sep 17
Chciałbym zobaczyć niektóre miejsca a nie da się tam isc
Agnieszka V
Agnieszka V
21:16 30 Aug 17
Pełen profesjonalizm! Dziękujemy za wykonanie fantastycznych zdjęć naszej realizacji. Na pewno w przyszłości nie raz jeszcze skorzystamy z usług firmy 3dtrip.farby-dekoracje.plNatalia Malinowska
Natka Malinowska
Natka Malinowska
14:07 25 Aug 17
Z całą odpowiedzialnością polecam w 100%.Profesjonalne podejście do tematu. Praca wykonana perfekcyjnie,w pełni spełnia maje oczekiwania.
Tomasz Krakowski
Tomasz Krakowski
20:24 24 Aug 17
Fachowa obsługa, bardzo dobry kontakt z klientem i dotrzymywanie terminów. Polecam.
Adam Florczak
Adam Florczak
08:48 11 Aug 17
Pełen profesjonalizm i organizacja. Zleciłem wirtualny spacer naszego biura oraz kilkadziesiąt zdjęć komercyjnych (wnętrza budynków). Bardzo ciekawie dobrane perspektywy oraz szyba i profesjonalna obróbka. Wszystkie zdjęcia odebrałem bez zastrzeżeń.Ręczę za 3dtrip i gorąco polecamJesionowski MichałJesion Inwestycje sp. z o.o.
Michal Jesionowski
Michal Jesionowski
20:15 03 Feb 17
Świetnie, profesjonalnie, sprawnie, szybko i słownie. Bardzo polecam!
Jacek Rusiecki
Jacek Rusiecki
10:31 24 Jun 16
Wirtualny spacer w wykonaniu 3dtrip to profesjonalna reklama firmy. Wysoka jakość i konkret . Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam wszystkim!!!
Jadwiga Dębska
Jadwiga Dębska
19:14 16 May 16
Wirtualny spacer został wykonany bardzo profesjonalnie. Doskonały kontakt z firmą.Wsparcie techniczne, które zostało nam udzielone jest na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam firmę 3dtrip.
Magdalena Leśniak
Magdalena Leśniak
19:17 10 Mar 16
Pełen profesjonalizm i świetna znajomość tematu , połączone z pomocną postawą pana Seweryna to znacznie więcej niż wirtualny spacer...gorąco polecam współpracę z firmą 3dtrip...Renata Gorczyca
Profesjonalizmy, innowacyjność i otwartość na współpracę. Dziękujemy za doradztwo i mentoring.
OXYLINE Sp. z o.o.
OXYLINE Sp. z o.o.
11:34 31 Aug 15
js_loader

Gotowy, by zaprezentować swój obiekt w 360 stopniach?

Call Now Button