Tworzymy interaktywne wirtualne spacery oparte o trójwymiarowy model obiektu.

- Dzięki spacerom 3d sprzedajesz nieruchomości już na etapie przygotowania do inwestycji.
- Model wnętrza w 360 stopniach jest dostępny również w trybie gogli VR, co pozwala rzeczywiście przenieść Twoich klientów do wirtualnego świata.
- Wirtualną wizytę z łatwością umieścisz na stronie www i w mediach społecznościowych,
- Wnętrza 3d skutecznie wspierają architektów i projektantów w pozyskiwania klientów.
- Dostarczamy interaktywne i dostosowane do potrzeb klienta spacery 360 zawierające dedykowane rozwiązania.
Wirtualny spacer bazujący na modelu z programu do grafiki 3d
3ds Max, SketchUp, Blender… jesteśmy w stanie stworzyć wirtualną wycieczkę dysponując modelem z dowolnego oprogramowania.

Wycieczka w 3d od projektu do efektu
Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces przygotowania Twojego projektu do widoku w 3d.
- odpowiemy na wszelkie pytania techniczne,
- podpowiemy na co zwrócić uwagę tworząc render pod wirtualny spacer,
- z przyjemnością zajmiemy się wszystkim za Ciebie, jeśli Ty i Twoja farma renderująca jesteście zajęci.
Nie posiadasz planu obiektu, ani modelu? Nie ma problemu!
Z pełnym zaangażowaniem zajmiemy się całym przedsięwzięciem.

- Przygotujemy plan obiektu w 2d.
- Opracujemy model trójwymiarowy wraz z wyposażeniem w wybranym przez Ciebie stylu.
- Profesjonalnie oświetlimy i fotorealistycznie wyrenderujemy wszystkie sceny.
- Stworzymy wysokiej jakości wirtualny spacer z Twoim logotypem i linkiem do strony internetowej.
- Umieścimy wirtualną wycieczkę na Twojej stronie internetowej lub udostępnimy Ci nasz serwer.
Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę wirtualnego spaceru w ciągu jednego dnia.
Z naszych wirtualnych wnętrz w 3d korzystają:
- Deweloperzy – interaktywny render 3d umieszczony na stronie inwestycji podnosi poziom sprzedaży mieszkań i obiektów komercyjnych na długo zanim rozpoczną się prace budowlane,
- Architekci, projektanci i biura projektowe promują swoje firmy wykorzystując wirtualne wycieczki oraz dostarczają ją, jako jedną z usług,
- Inwestorzy tworząc wizualizacje w 3d rozwijają je do wirtualnych spacerów, by poprawnie poznać proporcje wnętrz i maksymalnie wykorzystać do swoich celów,
- Firmy remontowo-budowlane uzupełniają projekty wnętrz, skracając okres decyzyjny po stronie klienta,
- Miasta, gminy i samorządy prezentują planowane inwestycje na spacerach wirtualnych w 3d na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Cena
Ile kosztuje wirtualny spacer z modelu 3D?
Do wyceny projektu każdego wirtualnego spaceru z modelu 3D podchodzimy indywidualnie. Czynniki wpływające na cenę to m.in. wielkość obiektu, złożoność modelu 3D, liczba miejsc i pomieszczeń do zaprezentowania na wirtualnej wycieczce 3D oraz niestandardowe funkcjonalności. Najmniejsze projekty wirtualnych spacerów z modeli 3D realizujemy od 7000 zł netto.
Opinie naszych klientów
Przeczytaj, co piszą o nas nasi klienci.
Doskonała
5.0Michał Jachowicz
3 miesiące temu
Spacer wirtualny wykonany na najwyższym poziomie. Pan Seweryn jest osobą bardzo profesjonalną. Bardzo dobry kontakt. Cenne wskazówki i rzeczowe porady. Jestem mega zadowolony z wykonanej pracy. Serdecznie polecam
Oliwia Kłonowska
6 miesięcy temu
Współpracowałam z Sewerynem w projekcie wirtualnego spaceru dla Kliniki Zdrowia Psychicznego 8 dzień tygodnia i to była wspaniała współpraca. Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwość do wszystkich wprowadzanych zmian. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim 😉
Maciej Żubrycki
6 miesięcy temu
Współpraca z firmą 3dtrip przy realizacji wirtualnego spaceru
była dla nas niezwykle efektywna i satysfakcjonująca.
(wirtualnej budowy dla firmy PALISANDER SP. Z O.O.) Szybka realizacja oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb zasługują na pochwałę. Zdecydowanie polecamy ich usługi każdemu, kto szuka profesjonalnych rozwiązań w zakresie wirtualnych prezentacji.
Rodan Group
6 miesięcy temu
Współpraca z firmą 3dtrip to czysta przyjemność. Zależało nam na tym, aby w nowoczesny i atrakcyjny sposób zaprezentować nasz nowy obiekt szkoleniowo-konferencyjny – stąd decyzja o wykonaniu wirtualnego spaceru.
Współpraca od samego początku przebiegała bardzo profesjonalnie: szybki kontakt, elastyczne podejście do naszych potrzeb oraz dbałość o każdy detal realizacji. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania – spacer w pełni oddaje charakter, nowoczesność i funkcjonalność przestrzeni, dzięki czemu klienci mogą jeszcze przed wizytą zobaczyć możliwości naszego obiektu.
Usługę z czystym sumieniem polecam każdej firmie, która chce w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją przestrzeń.
Katarzyna Biegun
6 miesięcy temu
Wirtualny spacer wyszedł przepięknie! 🩶
Pan Seweryn wykazał się pełnym profesjonalizmem i otwartością na moje pomysły. Wszystko zostało dopracowane w najmniejszych detalach, a efekt końcowy przerósł oczekiwania mojej Klientki. Zdecydowanie polecam współpracę!
Agnieszka Olszewska
10 miesięcy temu
Jestem zachwycona kontaktem i profesjonalnym podejściem do klienta. Nie jest to powszechne (niestety) w dzisiejszych czasach. Profesjonalizm, cierpliwość i serdeczność. Super. Polecam z całego serca 🙂
Aneta Makieła
12 miesięcy temu
Celem naszej współpracy było stworzenie wirtualnej przestrzeni która miałaby zaprezentować możliwość wykorzystania urządzenia jakim jest interaktywna podłoga. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i efekt spełnił nasze oczekiwania. Polecam!
Odpowiedź od właściciela:Pani Aneto,
bardzo dziękujemy za opinię. Czytają ją poczuliśmy tę samą radość, jaką wywołuje interaktywna podłoga pod stopami użytkownika – prawdziwy uśmiech satysfakcji!
Dziękujemy za zaufanie. Polecamy się na przyszłość i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firmy!
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Grzegorz Zaborowski
1 rok temu
Naszym celem we współpracy z firmą 3dTrip było stworzenie profesjonalnych zdjęć sferycznych oraz widoku Street View, które pozwolą naszym klientom lepiej poznać naszą firmę Hand-Med i jej ofertę. Chcieliśmy zwiększyć naszą widoczność w internecie i zapewnić potencjalnym klientom możliwość wirtualnego zwiedzania naszego lokalu.
Współpraca przebiegła bardzo sprawnie – zespół 3dTrip wykazał się pełnym profesjonalizmem, terminowością i dbałością o detale. Zdjęcia są wysokiej jakości, a efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania. Dzięki temu możemy teraz w atrakcyjny sposób prezentować naszą firmę w Google Maps oraz na naszej stronie internetowej.
Z pełnym przekonaniem polecam usługi 3dTrip wszystkim firmom, które chcą wyróżnić się w internecie i zapewnić swoim klientom nowoczesne, interaktywne rozwiązania. Szczególnie skorzystają na tym przedsiębiorstwa z branży usługowej, handlowej i medycznej, dla których profesjonalna prezentacja lokalu ma kluczowe znaczenie.
Dziękujemy za współpracę i liczymy na kolejne wspólne projekty!
Hand-Med
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy pomóc w zwiększeniu widoczności Gabinetu Hand-Med w internecie. Polecamy się na przyszłość i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firmy!
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Jan Rola
2 lata temu
Pan Seweryn to fachowiec również w sprawach Seo. Jego wsparcie było bardzo pomocne. Polecam.
Odpowiedź od właściciela:Panie Janie,
dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
Anna Duda-Nowicka
2 lata temu
Polecamy firmę, która wykonała dla miasta Kcynia wirtualny spacer po Sanktuarium Krzyża Świętego - świetna relacja, sprawne wykonanie usługi!
gab gab
2 lata temu
I'm not a client, but a photographer. I make the same work as 3dtrip, and I can tell you, as a professional, that these realisation are very well done, with a nice image, and a very worked design. Congratulations !
Odpowiedź od właściciela:Gabriel,
thank you very much for the kind words! I do appreciate it.
P.S. I love your attention to details and unique solutions in the virtual tours you create.
Thank you
Seweryn Pietrucha
3dtrip virtual tours
Adrian Sudak
2 lata temu
Klient z którym współpracowałem potrzebował spacer wirtualny po swoim lokalu. 3dtrip zrobiło super robotę! Mają świetne oko do detali i ogrom doświadczenia. Klient jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim ze szczerym sercem.
Odpowiedź od właściciela:Adrianie,
bardzo dziękujemy za powierzenie zlecenia oraz sprawną, trójstronną kooperację 🙂
Polecamy się na przyszłość.
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Andrzej Klimek
2 lata temu
Seweryn tworzy kreatywne wizualizacje 3d. Polecam serdecznie!
Odpowiedź od właściciela:Andrzeju,
bardzo dziękujemy za polecenie i pozdrawiamy!
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Michał Owczarczyk
2 lata temu
Firma 3dtrip otrzymała od nas zlecenie na zrobienie zdjęć oraz wirtualnych spacerów w naszych salonach sprzedaży. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Kontakt i współpraca z Panem Sewerynem na najwyższym poziomie. Polecam w 100% wszystkim osobom, firmom, które szukają profesjonalnego wsparcia w pozyskaniu atrakcyjnych materiałów do strony internetowej i nie tylko. Domeną firmy 3dtrip jest fachowe doradztwo i atrakcyjne zaprezentowanie każdego w przestrzeni internetowej i publicznej.
Współpraca z Panem Sewerynem to duże prawdopodobieństwo Sukcesu i realizacji celów.
Odpowiedź od właściciela:Panie Michale,
serdecznie dziękujemy za przesłaną opinię. Było nam niezmiernie miło móc opracować prezentacje sferyczne tak atrakcyjnych wnętrz.
Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju wszystkich 4 projektów 🙂
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
przemysław k
2 lata temu
Z wielką satysfakcją chciałbym podkreślić doskonałą współpracę z www.3dtrip.pl. Naszym celem było opracowanie 4 spacerów wirtualnych.
Komunikacja z Wykonawcą była bez zarzutu, a terminowość, pomoc i doradztwo na każdym etapie projektu przekroczyły nasze oczekiwania. Efektem naszej współpracy są spacery wirtualne, które spełniły wszystkie nasze wymagania.
Z pełnym przekonaniem polecam usługi www.3dtrip.pl wszystkim, którzy szukają profesjonalnego wykonawcy spacerów wirtualnych. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na współpracę z www.3dtrip.pl, będzie tak samo zadowolony jak my.
Dziękujemy za doskonałą współpracę i czekamy na kolejne projekty razem!
Odpowiedź od właściciela:Przemysławie,
bardzo dziękujemy za współpracę oraz powierzone nam działania. Współpraca z całym Zespołem OctopusVR to profesjonalizm i przyjemność na każdym etapie realizowanego projektu.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do projektu i trzymamy mocno kciuki za kolejne wspólne przedsięwzięcia.
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Przemo Mańczak
2 lata temu
Współpraca z firmą 3dtrip.pl to pełen profesjonalizm i przyjemność. Od samego początku zarówno sam kontakt jak i udzielone informacje świadczą o rzetelnym i fachowym podejściu do klienta i jego potrzeb. Projekt został zrealizowany w terminie, szybko i z uwzględnieniem wszystkich ustaleń. Wirtualny spacer dla grudziądzkiego Spichlerza 57 - https://spichlerz57.pl/public/wirtualny-spacer/ - jeszcze bardziej uatrakcyjnił ten historyczny obiekt który służy za miejsce spotkań i wymiany myśli. Polecam firmę 3dtrip.pl każdemu kto chce wyróżnić swoją firmę/placówkę i przybliżyć ją użytkownikowi online w ciekawy i bardzo atrakcyjny sposób.
Odpowiedź od właściciela:Panie Przemysławie,
bardzo dziękujemy za miłą współpracę oraz powierzenie projektu wirtualnego spaceru po Spichlerzu 🙂 Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i zaprezentować ten ciekawy obiekt w 360 stopniach.
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Azuko Meble Drewniane
2 lata temu
Świetny kontakt, fachowo wykonane zdjęcia i cały spacer. Pomoc i porady Pana Seweryna super.
Serdecznie polecam tego przedsiębiorcę z firmy 3dtrip 🙂
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy Państwu pomóc.
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Rood-Drew
2 lata temu
Podjęliśmy współpracę z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru 3D w naszej firmie. W znakomity sposób przedstawiono nasze biuro oraz ekspozycję mebli.
Projekt został wykonany profesjonalnie i terminowo. Wszystkie nasze pytania i wątpliwości były bardzo szybko wyjaśniane.
Dodatkowo podsuwano nam ciekawe rozwiązania oraz propozycje, które sprawiły, że nasz spacer wygląda doskonale.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, kontaktu i wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę 3dtrip. Polecamy i zachęcamy do skorzystania z usług firmy!
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz wirtualny spacer 3D spotkał się z Państwa uznaniem.
Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Agnieszka Polak
2 lata temu
Usługa wykonana bardzo dobrze. Bardzo przyjemna i pomocna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z współpracy 🙂
Odpowiedź od właściciela:Pani Agnieszko,
bardzo dziękujemy za zaufanie oraz współpracę 🙂 Realizacja zdjęć w Państwa wnętrzach była czystą przyjemnością!
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Mariusz Dobosz
3 lata temu
Nie skorzystałem z usług tej firmy i to był mój największy błąd. A mimo to pomogli mi w problemie. Serdecznie dziękuje 3dTrip.
Jacek Wakuluk
3 lata temu
Wielkie słowa uznania dla całego zespołu 3dtrip!
Wspólnie pracowaliśmy nad stworzeniem wirtualnego spaceru po Centrum Wystawowym PRONAR w Siemiatyczach.
Współpraca od samego początku układała się wzorowo - p. Seweryn sprawnie i rzeczowo odpowiadał na każde pytanie, służył radą oraz pomysłami i, co ważne, dotrzymywał wszystkich terminów. Podczas pracy p. Seweryn odznaczał się wręcz chirurgiczną precyzją i dbałością o najmniejsze detale.
Efektem naszej współpracy jest ponad 160 zdjęć sferycznych połączonych w unikalny spacer wirtualny.
Ze swojej strony polecam usługi Pana Seweryna każdemu, kto w nowoczesny sposób chce przedstawić nie tylko swoją firmę od wewnątrz, ale także zadbać o jej wizytówkę w sieci.
Sokółka Okna i Drzwi
3 lata temu
Podjęliśmy współpracę z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru w salonie okien i drzwi.
Projekt został wykonany terminowo i na każdym etapie wszystkie nasze pytania i wątpliwości były wyjaśniane.
Pan Seweryn dzielił się swoją wiedzą i podsunął nam ciekawe rozwiązania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę 3dtrip.
Jeśli ktoś planuje wykonanie wirtualnego spaceru polecamy firmę 3dtrip i Pana Seweryna. 100% gwarantowanej satysfakcji😊
Szczepan Kubiak
3 lata temu
Karolina Ś
3 lata temu
Z firmą 3D Trip współpracowaliśmy przy okazji tworzenia wirtualnego showroom marki REDATS w lipcu 2022 - w ramach tych działań powstał spacer 360 po siedzibie oraz wirtualna prezentacja w oparciu o technologię VR.
Jak przebiegała nasza współpraca?
Bardzo sprawnie 🙂 Dodam tylko, że terminy w naszym projekcie były wyjątkowo napięte. Wszystko to dlatego, że finalne efekty pracy miały być gotowe na początek września 2022 - na targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem - a sama sesja zdjęciowa miała miejsce w połowie lipca. A jakby tego było mało, sam projekt zakładał stworzenie prezentacji zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej (firma REDATS działa w 53 krajach świata), więc pracy nie brakowało.
Firma 3D Trip podołała jednak wyzwaniu czasowemu - dostaliśmy produkt gotowy, dopracowany w szczegółach, słowem taki, którym bez problemu można było chwalić się na stoisku w trakcie międzynarodowych targów.
Komu poleciłaby Pani nasze usługi?
Każdemu właścicielowi e-commerce 🙂 A nie tylko, jak się powszechnie uważa, hotelom, restauracjom czy muzeom.
Dlaczego?
Bo przenosi online customer journey na zupełnie inny poziom.
Rozalia Barabas
3 lata temu
Bardzo profesjonalna firma. Dobra komunikacja i przedstawienie tematu. Do tego bardzo pomocni po wykonaniu zadania.. Polecamy i na pewno użyjemy w przyszłośći.
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy za owocną współpracę oraz opinię 🙂 Cieszymy się, że mieliśmy możliwość zaprezentowania ciekawej ekspozycji kostki brukowej. I do tego z zamówioną na ten dzień piękną, słoneczną pogodą 🙂
Polecamy się na przyszłość.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Magłorzata Stasiak
4 lata temu
Bardzo dziękuję Panu Sewerynowi za ogromne wsparcie i bardzo trafne wskazówki przy rozwiązaniu naszego problemu z google maps. Naprawdę bardzo nam Pan pomógł i pokazał pełny profesjonalizm. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy Pana - ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki za pomoc 🙂
Odpowiedź od właściciela:Cieszę się, że udało się pomóc 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Izabella Andrzejczak
4 lata temu
Celem wspólnych działań było wykonanie spaceru wirtualnego oraz zdjęć panoramicznych naszej spółki. Od początku współpracy tj. omówienia zakresu usługi poprzez jej wykonanie oraz dopracowanie końcowego efektu, zaangażowanie i wkład Pana Seweryna nieocenione. Wysoki profesjonalizm plus użyty sprzęt zapewniły nam to czego oczekiwaliśmy.
Usługi firmy 3dtrip polecamy wszystkim, którzy chcieliby w sposób nowatorski zaprezentować swoją firmę.
Odpowiedź od właściciela:Pani Izabello,
dziękujemy za powierzenie tego zadania oraz pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia. Prezentowanie takich obiektów, jak Abton Hotel to czysta przyjemność 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
arkadiusz wawrzyniak
4 lata temu
Pełen profesjonalizm !! Polecam wysoka jakość usług świadczona przez tego Pana
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie za recenzję oraz owocną współpracę!
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Katarzyna Sokołowska
4 lata temu
Profesjonalista w każdym detalu ,miła obsługa i współpraca . Efekty końcowe rewelacyjne i wspaniałe
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy za recenzję oraz współpracę.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Klaudyna Desperat
4 lata temu
Firma 3D trip przygotowywała spacer dla Domu Kultury Praga - po drugiej siedzibie w Pałacyku Konopackiego. W spacerze udało się zamieścić wiele punktów interaktywnych. Współpraca przebiegała sprawnie. Oprócz spaceru otrzymaliśmy dodatkowo zdjęcia i animacje. Polecamy!
Odpowiedź od właściciela:Piękny obiekt ze świetnym wyposażeniem! Dziękujemy za powierzenie realizacji wirtualnego spaceru oraz cieszymy się, że mogliśmy pomóc w stworzenie prezentacji po Pałacyku Konopackiego 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Łukasz Banach
4 lata temu
Skorzystaliśmy z usług Pana Seweryna, bo zależało nam na jak najlepszym zaprezentowaniu naszej przychodni potencjalnym klientom. Spacer 3D okazał się strzałem w dziesiątkę. Aplikacja działa płynnie, jest łatwa w obsłudze, a prezentowane w niej treści wyglądają bardzo dobrze. Oprócz samego spaceru otrzymaliśmy jeszcze sporo innych dodatkowych elementów, które wzbogaciły naszą wizytówkę na Googlach, czy też stronę www. Sama współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Oprócz samego spaceru Pan Seweryn dodatkowo udzielił nam jeszcze kilku bezcennych porad. Polecamy usługi Pana Seweryna każdemu komu zależy na profesjonalnym zaprezentowaniu swojego biznesu w internecie (elegancko i nietuzinkowo). Jeszcze raz dziękujemy (również za książkę) i pozdrawiamy.
Odpowiedź od właściciela:Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy za zaufanie. Tworzenie wirtualnego spaceru po takim obiekcie, jak Państwa to czysta przyjemność! Cieszymy się, że stworzone materiały wspierają działania promocyjne Przychodni w internecie.
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
OSK OSK
5 lat temu
Z firmą 3dtrip mieliśmy przyjemność współpracować po raz kolejny. I tym razem się nie zawiedliśmy. Wirtualny spacer jak i animacje i zdjęcia, wyszły rewelacyjnie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Seweryna!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy za zaufanie oraz możliwość "pokierowania" 🙂 działaniami z zakresu wirtualnego spaceru oraz animacji.
Życzymy samych zdolnych kursantów i szerokiej drogi w Mapach Google 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
TOPMET LIGHT
5 lat temu
Współpraca z 3Dtrip.pl to od początku historia dobrej komunikacji, optymalnych rozwiązań i korzystnych cen za usługi.
Pan Seweryn był gotowy spełnić każdą naszą potrzebę, reagował szybko, wprowadzał rozwiązania skutecznie.
Jako firma TOPMET jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i bardzo polecamy 3Dtrip.pl
Odpowiedź od właściciela:Dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że mogliśmy pomóc w przygotowaniu wirtualnego showroomu. Praca nad takimi projektami jest zawsze ciekawym wyzwaniem. Również dziękujemy za sprawną komunikację po Państwa stronie i polecamy się na przyszłość.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Marceli Gawryś
5 lat temu
Szybko sprawnie i profesjonalnie
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękuję za wspólny projekt i cieszę się, że mogliśmy pomóc 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Damian Radowicz
5 lat temu
Szczerze polecam! Skontaktowałem się w sprawie stworzenia spaceru wirtualnego, nie znając się szczegółowo na temacie. Pan Seweryn błyskawicznie się ze mną skontaktował, wysłuchał, poznał oczekiwania i do Tego zaproponował rozwiązania. Był merytoryczny, a przy Tym otwarty na potrzeby. Umówione spotkania były wcześniej potwierdzanie i punktualnie rozpoczynane (KAŻDE!) Dbałość o szczegóły chirurgiczna, zadowolenie na koniec ogromne! Widać szczerą chęć pomocy i przekazania maksimum jakości! Polecam Tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, przygotowanie, dobrą organizacje i efekty!
Odpowiedź od właściciela:Panie Damianie, dziękuję za przygotowanie oraz udostępnienie obiektu Futbol Elite+ do prezentacji. Wierzę, że w takich przestrzeniach, a przede wszystkim z takim specjalistami, jak Państwo, już za kilka lat Polska będzie odnosić sukcesy, jak za czasów Kazimierza Górskiego 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
SKYLEVEL
5 lat temu
Współpracowaliśmy wspólnie z Panem Sewerynem przy wielu projektach. Wybitnie uzdolniony i pracowity człowiek. Efekty jego pracy są niesamowite. Liczy się najmniejszy detal. Serdecznie polecam każdemu współpracę z firmą 3dtrip.
Odpowiedź od właściciela:Również było mi miło współpracować z ekipą SKYLEVEL i liczę na kolejne, wspólne projekty... na ziemi i w powietrzu 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Marcin Król
5 lat temu
Przygotowane wirtualne oprowadzanie po zabytkowych kościołach drewnianych wyróżniało się wysoką precyzją i profesjonalizmem. Zlecone zadanie wykonane zostało terminowo, a współpraca układała się wzorcowo. Pan Seweryn każdorazowo wykazywał się pełnym zawodowstwem i praktycznym podejściem do planowanego przedsięwzięcia. W związku z powyższym mogę polecić osobę Pana Seweryna Pietruchę i firmę 3Dtrip jako partnera godnego zaufania.
Odpowiedź od właściciela:Panie Marcinie,
dziękujemy za 3 lata owocnej współpracy przy szalenie ciekawym projekcie. Unikatowe, zabytkowe kościoły, do tego odrestaurowane z dbałością o każdy detal prezentują się naprawdę pięknie. I na żywo, i w świecie wirtualnym 🙂
Dziękujemy za świetny kontakt oraz koordynację wszystkich działań po Państwa stronie Pani Monice, która wspierała nas na każdym etapie projektu.
Pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Ewelina Lechowska-Rewers
5 lat temu
Bardzo dziękujemy ekipie 3dtrip za realizację projektu spaceru wirtualnego oraz filmu promocyjnego naszej hartowni. Świetny kontakt, organizacja oraz doradztwo od pierwszych spotkań w czasie przygotowań, aż po samą realizację. Zlecenie wykonane z pasją co w rezultacie dało świetny efekt. Gorąco polecam 🙂
Odpowiedź od właściciela:Pani Ewelino,
my również dziękujemy - za zaufanie oraz powierzone zadania. Tworzenie spaceru 3d po obiekcie z tak zaawansowanymi technologicznie urządzeniami to czysta przyjemność... i nauka! Poznaliśmy wiele nazw z zakresu technologii hartowania... i już ich nie mieszamy ze sobą 🙂
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i polecamy się na przyszłość.
Pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Przemysław Szajek
5 lat temu
Rewelacyjnie wykonana usługa. Zarówno jeśli chodzi o jakość, cenę jak i terminowość. Pięć gwiazdek w każdym z tych zakresów.
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękuję za współpracę i miłe słowa!
Pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Mariusz Lipok
5 lat temu
Współpracowaliśmy z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru dla Szkoły Języków Obcych - English Best. Pan Seweryn oprócz tego że wykonał wspaniały projekt wirtualnego spaceru, to dodatkowo udzielił nam wiele cennych wskazówek i pomógł rozwiązać wiele kwestii. Dodatkowo otrzymaliśmy w pakiecie wiele wspaniałych zdjęć i animacji.
Serdecznie polecam tego przedsiębiorcę z firmy 3dtrip 🙂
Odpowiedź od właściciela:Panie Mariuszu,
cieszę się, że mogliśmy pomóc w temacie spaceru 3d, jak i innych zadaniach związanych z widocznością w internecie.
We wish all the best to English Best 🙂
Dziękuję i pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Kamil Jabłoński
5 lat temu
Zdecydowanie na plus . Bardzo polecam profesjonalne podejscie do klienat szybka realizacji 100% zadowolenia. Jak panoramy wirtualne to tylko u Seweryna Pietrucha 😄😄😄😄
Odpowiedź od właściciela:Panie Kamilu,
dziękuję za przygotowanie sali i całego obiektu do zdjęć panoramicznych 🙂 Pana Zespół wywiązał się koncertowo w 120% ze wszystkich zadań. Włączając w to zamówienie pogody 🙂
Dziękuję za dotychczasową współpracę.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Dorota Paciorek
6 lat temu
Nasze zgromadzenie zakonne zleciło firmie wykonanie spaceru wirtualnego po zespole parkowo pałacowym. Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy. Pełen profesjonalizm, otwartość na wszelkie sugestie, przejrzystość oferty, przystępna cena i w rezultacie, w naszej ocenie, ciekawy spacer.
Odpowiedź od właściciela:Również dziękujemy za współpracę i cieszymy się, że mogliśmy przygotować spacer 3d po tak ciekawym obiekcie.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Inanimate Being
6 lat temu
Pełen profesjonalizm! Od momentu rozpoczęcia rozmów do finalizacji zlecenia. Znalezienie takiego specjalisty to pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. I pozostanie pragnienie, żeby w innych branżach trafiali się tacy ludzie 😉
Odpowiedź od właściciela:Dziękuję za współpracę. Cieszę się, że logotyp nie tylko przetrwał próbę czasu, ale nadal rozwija się w ramach nowych projektów 🙂
Trzymam kciuki za muzyczne podboje i zapraszam w przypadku potrzeb z zakresu wirtualnych wycieczek 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Sylwia Tylińska
6 lat temu
Rzetelne doradztwo, fachowość, punktualność to cechy opisujące współpracę z firmą 3dtrip. Polecam!
Odpowiedź od właściciela:Pani Sylwio, również dziękujemy za współpracę. Miło nam, że mogliśmy pomóc w temacie wirtualnego spaceru oraz lokalizacji Google 😊
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
janmedic
6 lat temu
Profesjonalne podejście do tematu. Świetny kontakt z Panem Sewerynem . Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Polecam współpracę.
Odpowiedź od właściciela:Dobrze przygotowany lokal i klarownie sprecyzowane oczekiwania - to lubimy 🙂 Dziękuję za współpracę.
Pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Paweł Wychryst (PROXART)
6 lat temu
Z firmą 3dtrip.pl miałem przyjemność współpracować już kilka razy. Seweryn Pietrucha to doświadczony profesjonalista. Ostatni nasz wspólny projekt składał się z ponad 100 panoram sferycznych, które zostały ubrane w spacer wirtualny promujący walory turystyczne. Przy współpracy z Sewerynem cenię sobie rzetelność, cierpliwość, terminowość oraz fachową wiedzę. Zawsze jestem pewien, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu, co przekłada się na efekt realizacji. Polecam usługi firmy 3dtrip.pl jako profesjonalnej i rzetelnej.
Odpowiedź od właściciela:Paweł, dziękuję za dotychczasową współpracę i wspólne projekty. Cieszę się, że możemy pomagać naszym klientom i uzupełniać swoje kompetencje.
Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Pawel Wnuczko
6 lat temu
Bardzo miła i solidna obsługa. Efekt końcowy pracy zachwycający począwszy od jakości graficznej po szybkość obsługi. Napewno skorzystam z usług niejednokrotnie a napewno będę polecał wszystkim znajomym. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź od właściciela:Pawle,
dziękuję za powierzenie tego zadania. Po raz pierwszy miałem okazję wykonać spacer 3d po domu z tak bogatym (i zmiennym!) oświetleniem oraz ciekawymi betonami dekoracyjnymi 🙂 Na własne oczy przekonałem się, że potrafisz z nich uzyskać świetne efekty (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu).
Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam,
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Kamil Dyla
6 lat temu
Rewelacyjny kontakt, pełne profesionalizmu podejście do współpracy. Spacer wirtualny i fotografie spełniają wszelkie oczekiwania. Terminowość i fachowość to mocne strony firmy 3dtrip. Polecam każdemu, kto w sposób wyjątkowy chce zaprezentować swoją działalność.
Odpowiedź od właściciela:Powierzone do sfotografowania wnętrze salonu fryzjerskiego Magia Rąk w Wieruszowie zachwyca oryginalnością, tak samo jak fryzury, które w nim powstają! Świetnie przygotowany lokal do spaceru 360. Dziękuję za zaufanie.
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Magda Gołowkin-Jaśkiewicz
6 lat temu
Współpracowaliśmy z firmą 3dtrip w zakresie stworzenia wirtualnego spaceru po biurowcu firmy TME. Pan Seweryn był niezwykle pomocny i podsunął nam wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań. Stworzony przez firmę spacer spełnia nasze wszystkie oczekiwania, uzyskaliśmy także pełne wsparcie w zakresie implementacji spaceru na stronę internetową oraz wszystkie wskazówki dotyczące możliwości wykorzystania spaceru. Na naszą prośbę, spacer został przygotowany w 3 wersjach językowych. W pakiecie otrzymaliśmy także komplet krótkich filmów, animacji i trójwymiarowych zdjęć do wykorzystania w naszych mediach. Współpraca przebiegła niezwykle sprawnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam współpracę z firmą 3dtrip.
Odpowiedź od właściciela:Pani Magdo,
dziękuję za owocną współpracę, świetny kontakt oraz wsparcie podczas całej realizacji projektu. Tak ciekawe przestrzenie, jak Państwa biurowiec, nie tylko chce się fotografować i filmować, ale również w nich przebywać (w szczególności w kuchniach i pokojach relaksu :). Dziękuję za zaufanie i powierzenie zadania realizacji wirtualnej wycieczki po Najfajniejszym Biurowcu w Łodzi 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery
Inca Play
7 lat temu
Serdecznie polecamy 🙂
Odpowiedź od właściciela:Dziękuję za powierzenie tego zadania 🙂 Ciekawy obiekt, który zarówno miło jest przedstawiać na wirtualnym spacerze, jak i w nim przebywać. Dziękuję również Panu Michałowi za skoordynowanie projektu 🙂
Pozdrawiam
Seweryn Pietrucha
3dtrip wirtualne spacery